تبلیغات
تور نمایشگاه کشاورزی آنتالیا (گروتک 2015) - درباره ی گروتک (نمایشگاه کشاورزی آنتالیا)
 
  • تور نمایشگاه کشاورزی
  • نمایشگاه کشاورزی آنتالیا
  • تور نمایشگاه کشاورزی آنتالیا

درباره ی گروتک (نمایشگاه کشاورزی آنتالیا)

نویسنده: رز سفید پنجشنبه 21 آبان 1394 07:17 ق.ظ :: نمایشگاه گروتک آنتالیا، نمایشگاه کشاورزی آنتالیا، تور نمایشگاه کشاورزی (گروتک) آنتالیا،  :: نظرات
    درباره ی گروتک   
درباره ی گروتک     

   


درباره ی گروتک 2015 اوراسیا

گروتک اوراسیا با روند رو به رشد خود، کماکان به عنوان مهم ترین جلسه ی پلت فرم اوراسیا (اروپا+آسیا) و ترکیه می باشد.

همه ساله در تاریخ 2 تا 5 دسامبر (11 تا 14 آذر)  در مرکز نمایشگاه پیشرو (Expo Center) در آنتالیا، یک گرد همآیی از صنعت کشاورزی ترکیه و جهان با عنوان گروتک اوراسیا (Growtech Eurasia) برگزار میشود.
در سال 2014، نمایشگاه کشاورزی آنتالیا -بزرگترین نمایشگاه کشاورزی ترکیه و اوراسیا- در شهر آنتالیا (قلب صنعت کشاورزی ترکیه)، میزبان بیش از 650 غرفه دار بین المللی از ترکیه و سایر کشور های جهان، از سرمایه گزاران تا مسئولین نهاد های کشاورزی کشورهای جهان بود.
در سال 2015 نمایشگاه گروتک قصد دارد برای میزبانی از بیش از 650 غرفه دار در یک منطقه با وسعت 40.000 متر مربع آماده شود، که شرکت کنندگان در آن بتوانند بیش از پیش به نمایش و اشتراک گذاری انواع فناوری ها و تکنیک های تولید در کشاورزی و نیز تقویت و توسعه علم و صنعت کشاورزی بپردازند.

    درباره ی گروتک   
درباره ی گروتک     

   
    درباره ی گروتک   
درباره ی گروتک     

   

درباره سایت
مدیر سایت: رز سفید تور نمایشگاه کشاورزی آنتالیا (گروتک 2015)

آژانس مسافرتی رز سفید برگزار کننده رسمی تور نمایشگاه کشاورزی گروتک 2015 اوراسیا در ایران، از تاریخ 11 تا 14 آذر ماه 94 در مرکز نمایشگاه های بین المللی آنتالیا تور نمایشگاه کشاورزی گروتک را برگزار میکند.
شماره تماس: 88611104-021

گالری تصاویر

برگشت به بالای صفحه