تبلیغات
تور نمایشگاه کشاورزی آنتالیا (گروتک 2015) - تور نمایشگاه کشاورزی آنتالیا
 
  • تور نمایشگاه کشاورزی
  • نمایشگاه کشاورزی آنتالیا
  • تور نمایشگاه کشاورزی آنتالیا

تور نمایشگاه کشاورزی آنتالیا

نویسنده: رز سفید سه شنبه 19 آبان 1394 06:02 ق.ظ :: تور نمایشگاه کشاورزی (گروتک) آنتالیا، نمایشگاه گروتک آنتالیا، نمایشگاه کشاورزی آنتالیا،  :: نظرات
       
     

   

نمایشگاه جهانی کشاورزی آنتالیا، گل و گیاه و صنعت زراعی در کشور ترکیه و با نام گروتک از تاریخ یکم الی چهارم دسامبر امسال (10-13 آذر ماه 1394) برگزار میشود.
آژانس رز سفید مجری انحصاری تور نمایشگاه کشاورزی آنتالیا می باشد که با مراجعه به بخش فارسی خود وب سایت اصلی Growtech می توانید از صحت این موضوع باخبر شوید.آژانس رز سفید در سال جاری اقدام به ارائه خدمات تور نمایشگاه کشاورزی و صنایع در شهر آنتالیا ترکیه با امکانات و شرایط ویژه نموده است.

       
     

   

نمایشگاه کشاورزی آنتالیا ، از تاریخ 10 تا 13 آذرماه 1394 ( 2 تا 5 دسامبر 2015) در شهر آنتالیا ترکیه برگزار میگردد و در آن اتفاقاتی مانند نـمـایـش انـواع گـیـاهان تـزیـیـنی فـصـلـی، انواع گـیـاهان مـدیـتـرانـه ای، جـوانـه و پـیـــــــاز گـــل، برخی از آلـیـاژهـــای مـــورد نـــیــــاز در این صنعت، انــواع ابـزار و لـــوازم و تـزئیـنــات بـاغـبـانـــی، مـواد شـیـمـیـایـــی نـگـهــــدارنــــده و ضـد آفــــت، انواع درخــــت هـای مینیــــــاتوری، برخی از انواع کـود ها و مــــواد شـیـمـیـایی، گـلخانه و لــــــــــوازم مرتـبط با انواع گلخانه ، مـعـمـاری بـاغ و مـــحـــوطـــه ســازی، لـوازم گـــرمـــایــشـــی و تـــهـویـه گـلـخـانـه، فـنـون مـخـتـلـف آبـیـاری و….. مـیبـاشـــــد.
       
     

   

تور نمایشگاه کشاورزی آنتالیا توسط رز سفید با این خدمات ارائه می گردد:
بلیط رفت و برگشت مستقیم با هواپیمایی اطلس جت
سه شب اقامت در هتل به همراه صبحانه، نهار و شام
بیمه مسافرتی
ترانسفر فرودگاهی
راهنمای فارسی زبان در محل برگزاری نمایشگاه کشاورزی آنتالیا
ارائه کارت ورود به نمایشگاه
ترانسفر روزانه به نمایشگاه
با همکاری نمایندگی رسمی گروتک در ایران
       
         
       
         
       
         
       
         
       
         

درباره سایت
مدیر سایت: رز سفید تور نمایشگاه کشاورزی آنتالیا (گروتک 2015)

آژانس مسافرتی رز سفید برگزار کننده رسمی تور نمایشگاه کشاورزی گروتک 2015 اوراسیا در ایران، از تاریخ 11 تا 14 آذر ماه 94 در مرکز نمایشگاه های بین المللی آنتالیا تور نمایشگاه کشاورزی گروتک را برگزار میکند.
شماره تماس: 88611104-021

گالری تصاویر

برگشت به بالای صفحه